Paulina Krajewska

psycholog, psychoterapeuta, trener

Podejście, w którym pracuję: psychoterapia w nurcie humanistyczno- doświadczeniowym, integracyjnym, najczęściej korzystam z meotd pracy Gestalt, EFT i focusingu oraz CBT.

Szkoła psychoterapii, którą skończyłam: 4 letnia Szkoła Psychoterapii Humanistycznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA (w trakcie)

Formy pomocy, które proponuję: psychoterapia indywidualna dla młodzieży i dorosłych, konsultacje
i wsparcie psychologiczne, psychoedukacja, grupy terapeutyczne i grupy wsparcia, szkolenia, treningi
i warsztaty psychologiczne

Na co dzień pracuję z osobami w kryzysie emocjonalnym, borykającymi się z zaburzeniami lękowymi, objawami nerwicowymi, stanami depresyjnymi, z osobami w różnego rodzaju kryzysach, w żałobie, oraz cierpiącymi z różnych powodów w życiu osobistym i zawodowym.

Pomagam moim pacjentom budować bezpieczne, satysfakcjonujące relacje ze sobą i światem. W swojej pracy integruję wiele podejść, stosuję metody pracy dopasowując je do tego jaką osobą jest mój pacjent. Każda osoba jest dla mnie pełnowartościowym podmiotem zdolnym do podejmowania własnych wyborów, twórczego rozwoju, a moim zadaniem jest wspieranie w tej indywidualności. Psychoterapia jest drogą, w której doświadczamy siebie i naszych relacji ze światem na nowo, dzięki temu rozumiemy siebie pełniej, to sprawia, że czujemy się lepiej i z większą łatwością pokonujemy trudności i kryzysy.

Prywatnie lubię podróże. Najbardziej odpoczywam na łonie natury, szczególnie w górach. Jestem miłośniczką kuchni włoskiej i książek.

Prowadzę także szkolenia i warsztaty z zakresu różnych obszarów psychologii: warsztaty antystresowe, asertywności, rozwoju osobistego.

Wykształcenie i dodatkowe szkolenia: