O nas
O nas

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

MediPunkt to miejsce stworzone z myślą o wszystkich osobach szukających specjalistycznej pomocy medycznej.

Za pomysłem i ideą powstania Centrum Medycznego Medipunkt stoi czwórka zdeterminowanych, rzetelnych, i doświadczonych osób/pasjonatów. Spotykając się wiedzieliśmy , że chcemy stworzyć miejsce, na które zasługują mieszkańcy Malborka, jego Gminy i Powiatu.

Medipunkt to prywatna praktyka lekarska, stanowiąca zbiór wartości i najlepszych zasad, którymi kierują się pracownicy.

Medipunkt powstał aby być gwarantem uczciwości przy bardzo dobrze wykonanej usłudze, dążąc do jak najwyższych standardów opieki zdrowotnej przy jednoczesnym podnoszeniu świadomości pacjentów.

Nasza misja:

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo brakuje w naszej okolicy placówek medycznych mogących pochwalić się szerokim wachlarzem usług specjalistycznych na wysokim poziomie. Jesteśmy świadomi jak ważne w pracy z pacjentem jest skupienie się na jego indywidualnych problemach. Przed Nami spore wyzwanie, by Medipunkt był centrum medycznym godnym zaufania, pełnym empatii i pozytywnej energii. Chcemy sprostać Państwa wymaganiom.

Zapraszamy do odwiedzin naszego centrum!