Aktualności
0
Uwaga Nowość w MediPunkt Kwidzyn!!!
MedipunktPosted on

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Zapraszamy serdecznie Państwa na zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Normatec Pulse 2.0 które wykorzystywane jest w celu regeneracji protreningowej oraz drenażu limfatycznego nóg i rąk.
Podczas zabiegu dzięki wykorzystaniu sprężonego powietrza oraz systemowi komór zabieg działa mocno przeciwbólowo,zmniejszają się procesy zapalne oraz przyśpiesza regenerację mięśni.
Zabieg szczególnie polecany jest u sportowców jaki i osób cierpiących na zaburzenia krążenia.
Dzięki opatentowanej metodzie Normatec Pulse 2.0 dochodzi do uelastycznienia włókien mięśniowych,zmniejszenia ich napięcia i bolesności.
Pod wpływem zabiegu dochodzi do regulacji przepływu krwi i limfy oraz pomaga usunąć zbędne produkty przemiany materii.
👉 Przeciwdziała zastojom żylnym
👉 Poprawia krążenie krwi
👉 Ogranicza powstawanie żylaków
👉 Przeciwdziała zastojom limfy
👉 Usuwa nadmiar wody z organizmu
👉 Poprawia jędrność skóry
👉 Działa korzystnie na Celluit
Zapraszamy Serdecznie😊
Your Comment
Your email address will not be published