Aktualności
0
Nowy Specjalista – psychiatra lek. Ewelina Kruk

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Od marca grono naszych specjalistów zasili psychiatra lek. Ewelina Kruk

Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny w 2013r.

Tytuł specjalisty psychiatry uzyskała w październiku 2020r.

Szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii realizowała w NZOZ Centrum Psychiatrii Sp. z o.o. Szpitalu Psychiatrycznym w Prabutach, Oddziale Psychiatrycznym II Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu oraz Wojewódzkim Szpitalu Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu.

Od 2017r. przyjmuje pacjentów w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Aktualnie pracuje w NZOZ Centrum Psychiatrii Sp. z o.o. Poradni Zdrowia Psychicznego w Kwidzynie oraz Zakładach Karnych w Sztumie i Malborku.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, zjazdach, konferencjach i warsztatach naukowych.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem osób dorosłych w zakresie zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, otępień, uzależnień, zaburzeń związanych z niepełnosprawnością intelektualną  oraz  spowodowanych uszkodzeniem mózgu lub chorobą somatyczną, zaburzeń psychicznych związanych ze stresem, schizofrenii oraz psychoz o innym podłożu, zaburzeń osobowości i innych.

Your Comment
Your email address will not be published